aktuality
 

 

  V roku 2019 sme mali takýto program:
 
Február 7. 2.
Valné zhromaždenie OZ Vienok

Univerzálny dom tanca, Bratislava
  15. 2.
Karneval vo Vienku

Univerzálny dom tanca, Bratislava
Program: Telgártske kolesá, Turci, Fašančáre, Staré vínko
  16. 2.
Fašiangy v Modre – sprievod mestom

Modra
Program: Telgártske kolesá, Turci, Fašančáre, Staré vínko, V Sliačoch na záhumní
  16. 2.
100. výročie založenia TJ Sokol

Sokolovňa, Bratislava
Program: Telgártske kolesá, Na grúni, V Sliačoch na záhumní
 
Marec 9. 3.
Račania Račanom

Nemecký kultúrny dom, Bratislava
Program: Na prvom slnku, Telgártské kolesá
  28. 3.
Otvorenie plavebnej sezóny Bratislava - Viedeň

Botel Grácia – prístav, Bratislava
Program: Ľudová hudba Vienok, Telgártske kolesá
 
Apríl 11. 4.
Vítanie jari

UĽUV - Obchodná, Bratislava
Program: Lesola; lesola; Svätý Jur ide; Morena, Morena
  13. 4.
Vidiečanova Habovka - súťaž ľudových hudieb a spevákov

Dk Zkadlový háj, Bratislava
  16. 4.
Jarný výchovný koncert

materská škôlka Vilka, Bratislava
Program: Na Helišku, Na prvom slnku, Svatý Jur ide, Varajkový, Telgártske kolesá
  27. 4.
Hody

Borský Svätý Jur
Program: " Na rínku ", ľudová hudba Vienok
 
Máj 4. 5.
Račianske hody

Amfiteáter, Knižkova dolina, Rača
Program: Telgártske kolesá, ľudová hudba Vienok, tance z Lubiny
 
Jún 8. 6.
Medzinárodný festival detských folklórnych súborov

V- klub, Hlavné námestie, Bratislava
Program: Heliška, Ľudová hudba Vienok, Škola tanca / lektori Dominik Rakšány, Adriana Pisarčíková /
  9. 6.
"Vienok po 50 -tke" - spoločný program s hosťami z Klagenfurtu

Nemecký kultúrny dom, Bratislava
Program: Telgártské kolesá, Varajkový, Na prvom slnku, Na Helišku, tance z Lubiny, Ditiská z Habury, Staré vínko, Ľudová hudba Vienok
  13. 6.
Jarný výchovný koncert

ZŠ Nevädzová, Bratislava
Program: Na Helišku, Na prvom slnku, Svatý Jur ide, Varajkový, Telgártske kolesá
  21. - 23. 6.
Festival : " Deti pod Poľanou "

Hriňová
Program:
21.6. Kultúrny dom Kriváň
22.6. Látky
23.6. Kostol Hriňová, MsKS
  22. 6.
Folklórny festival Myjava

Súťaž o cenu Samka Dudíka – ľudová hudba Vienok / 2. miesto /
  23. 6.
Folklórny festival Myjava - Detský program a Galaprogram

Program: Ruženka a Na Helišku
/ Pre nepriazeň počasia sa programy nekonali /
 
Júl 6. - 13. 7.
Súťažný festival " Faces of tradition "

Zielona Gora, Poľsko
Ľudová hudba Vienok - 2. miesto
Veronika Kovačičová, spev – 2. miesto
Celosúborový 45 min. program 2 generácií – 1. miesto
  27. 7. - 4. 8.
Letný tábor "Kde bolo tam - bude ako nebolo"

Chata Limba, Bystrá
 
August 31. 8.
Dni UĽUV-u

Slovenský rozhlas, Bratislava
Program: Telgártske kolesá, Na prvom slnku, tance z Lubiny, Na Helišku Varajkový, Ľudová hudba Vienok, V Sliačoch na záhumní
 
September 5. 9.
Deň otvorených dverí Rádia Regina

Slovenský rozhlas Bratislava
Program: Tanečný dom
  14. 9.
Račianske vinobranie

Komunitná ulička, prezentácia OZ Vienok a DFS Vienok
  21. 9.
Jarmok

Partizánska Ľupča
Program: Koleso, Varajkový, Ľudová hudba Vienok, Varajkový, V Sliačoch na záhumní, Telgártske kolesá, tance z Lubiny, Ditiská z Habury
  28. 9.
" Vienok je môj život " - program venovaný jubilantke Dane Blahovej a odchádzajúcim členom

DK Zrkadlový háj, Bratislava
Program : Koleso, Svadba u Hrebíčkov, Telgártske kolesá, Varajkový, V Sliačoch na záhumní, Na grúni, Tance z Lubiny , Ruženka, Ditiská z Habury, Ľudová hudba Vienok
 
Október 1. 10.
Konkurz do súboru

Univerzálny dom tanca, Bratislava
  5. 10.
Predstavenie opery Krútňava

Historická budova SND, Bratislava
  25. 10.
Otvárací ceremoniál " BIB " Bratislava

Historická budova SND, Bratislava
Program: Na prvom slnku, Ruženka
 
November 6. 11.
Jubilanti Rače

Nemecký kultúrny dom, Bratislava
Program: Ľudová hudba Vienok
  23. 11.
" Dom regiónov "

Krems, Rakúsko
Program : Na grúni, Tance z Lubiny, Telgártske kolesá, Varajkový, V Sliačoch na záhumní, Koleso, Ditiská z Habury, Ľudová hudba Vienok
  28. 11.
Zem spieva

Natáčanie v RTVS - Ľudová hudba Vienok
 
December 8. 12.
Mikuláš pre Komerčnú banku

Design faktory, Bratislava
Program: Telgártske kolesá, Telgártsky čardáš, Tance z Lubiny
  8. 12.
Vianočné trhy

Nemecký kultúrny dom, Rača, Bratislava
Program: Lucia, Koledníci, Šťastia zdravia, Varajkový, Ľudová hudba Vienok
  13. 12.
Vianočný výchovný koncert pre základnú školu

Trnava
Program: Lucia, Koledníci, Šťastia zdravia, Varajkový, Ľudová hudba Vienok
  17. 12.
Propagačné vystúpenie pre hostí zo Španielska

Gymnázium FGL, Bratislava
Program: V Sliačoch na záhumní, Varajkový , Na grúni, Ditiská z Habury, Telgártske kolesá, Telgártsky čardáš
  19. 12.
Predstavenie opery Krútňava

Historická budova SND, Bratislava
  21. 12.
Vianoce vo Vienku

Univerzálny dom tanca, Bratislava

 

 

Zažili sme v roku:
                2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012    
                2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005