aktuality
 

 

  V roku 2015 sme mali takýto program:
 
Január 31. 1.
Majstrovstvá Slovenska v latinskoamerických tancoch

Senec
Program: Tance z Lubiny
 
Február 6. 2.
Detský karneval v Rači
- organizátor OZ Spolu za športom a kultúrou v spolupráci s Mestskou časťou Rača
Nemecký kultúrny dom
Program: Tance z Lubiny, V Sliačoch na záhumní
  7. 2.
Záhorácky ples

Hotel Bonbón
Program: Predtancovanie Polka a Valčík
  12. 2.
Valné zhromaždenie OZ Vienok
 
Marec 29. 3.
Puzzle Kids

Elledanse Bratislava
Program: Heliška, Tance z Lubiny
 
Apríl 6. 4.
Veľkonočný pondelok

Aupark Bratislava
Program: Telgártske kolesá, Tance z Lubiny
  16. 4.
Spomienka na pani Ľubu Pavlovičovú-Bakovú
Živena Bratislava
Program: Tance z Lubiny
 
Máj 2. 5.
Račianske hody

Pred Nemeckým kultúrnym domom v Rači
Program: Tance z Lubiny, Telgártske kolesá
  17. 5.
Sústredenie súboru – príprava na program 30. 5. 2015

Univerzálny dom tanca Bratislava
  29. 5.
Slávnostné otvorenie predajne

Decathlon Pharos Bratislava
Program: Telgártsky čardáš, Góralski
  30. 5.
"Vienok a jeho kamaráti"

DK Zrkadlový háj Bratislava
Hostia programu: FS Družba, Junior III Uni-Dance a študenti tanečnej katedry VŠMU
 
Jún 4. 6.
Výchovné koncerty pre I. a II. stupeň ZŠ

ZŠ Lachova Bratislava
  9. 6.
Výchovný koncert pre I. stupeň ZŠ

ZŠ Novohradská
  11. - 14. 6.
MFDFS Bratislava
  11. 6.
Otvorenie festivalu

Hotel Plus
Program: Góralski, Čardáš z Telgártu
  12. 6.
Sprievod mestom a vystúpenie na Hlavnom námestí

Program: Frajírske pjesničky, Čardáš z Telgártu
  13. 6.
Galaprogram festivalu na Hlavnom námestí

Program: Na prvom slnku, Ditiská z Habury
  18. 6.
Výchovný koncert pre MŠ

MŠ Iljušinova
  25. 6.
Výchovný koncert pre MŠ

Agrofert Petržalka Bratislava
Program: Telgártské kolesá a Čardáš
 
Júl 4. - 5. 7.
FF Východná – Program detských súborov

Program: Vodníci - Topielci - Vizimanók, Jak Skaličané k trdelníku došli
  8. - 13. 7.
County Wandering Festival

Maďarsko
 
August 1. - 10. 8.
Letný tanečný tábor pre 70 detí

Huty – Orava
  9. 8.
Podroháčske folklórne slávnosti

Program: Prešporskí kominári, Jak Skaličané k trdelníku došli
  19. - 23. 8.
Adriatica Folk Fest Crikvenica

Chorvátsko
 
September 28. - 29. 9.
Konkurz do súboru
 
November 8. 11.
Vystúpenie

DK Zrkadlový háj
Program: "Vienok – niečo končí a niečo začína" Hostia programu: ĽH FS Kopa, FS Živel, Rodičia - Vienkári
  28. 11.
Mikulášsky večierok

Komerční banka Bratislava - Loď Café
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, Lucia
 
December 5. 12.
Program pre deti zahraničných Slovákov

Dom kultúry Stromová 18
Program : Lucia, Koledy 1, Šťastia-zdravia, Na grúni, V Sliačoch na záhumní, Ditiská z Habury, Lubina
  6. 12.
Vianočné trhy

Modra
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, V Sliačoch na záhumní, Lucia
  10. 12.
Vianočný večierok

Farmaceutická fakulta UK
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, Lucia
  13. 12.
Vianočné trhy

Senec
Program: Lucia, Koledy, Šťastia-zdravia, Na grúni, V Sliačoch na záhumní, Ditiská z Habury, Tance z Lubiny, Koleso
  19. 12.
Vianočný program s OĽUN-om

Slovenský rozhlas Bratislava
Program: Koledy
  20. 12.
Vianoce vo Vienku

Uiverzálny dom tanca Bratislava
  21. 12.
Vianočný program

Aupark Bratislava
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, Lucia

 

 

Zažili sme v roku:
                2021     2020     2019    
                2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012    
                2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005