Rady pre rodičov, ako sa starať o kroje (platí celoročne)

Krásne prázdniny  

a dovidenia v tábore
Pondelok

 
Utorok
 
 
Streda



Štvrtok


 


Piatok








Sobota



Nedeľa



Sobota



















30.7. 2021

17,00- 19,00

 Kroje pre účinkujúce deti na Podroháčskych slávnostiach - zoznam účinkujúcich detí išiel všetkým mailom

31.7. 14,00 - 15,00 Nástup tábor Huty

7.8.  Podroháčske slávnosti Koleso,    Remeselníci Lubina

 

8.8. 2021 Odchod z tábora

 

28.8. Knižkova dolina Rača

 Partizánska vatra

Program a výber detí prebehne na tábore 

 

Zápis na nový školský rok

 

 

2.9. 2021 od 16,00

 

 

 
Pondelok
 
 
Utorok
 
Streda


Štvrtok


 
Sobota

 

 
  
 
 
 
 
 

                          


 


Plánované vystúpenia
 
 

19.6.  Bratislavský festival   Knižkova dolina Rača

20.6 . otvorené hodiny pre všetky tanečné skupiny
Nemecký kultúrny dom 14,00 - 21,00 hod 
 

26.6.  celosúborové vystúpenie  Dk Zrkadlový háj 
                  

3.7.    Bezchleba hody  - Závod

júl - august 31.7.- 8.8. letný tábor

7.8.  Podroháčske slávnosti - vystúpenie 

28.8. Knižkova dolina Rača - Partizánska vatra

11.9. Festival Mravenec

október - celosúborové vystúpenie
   


 

Pravidelný plán nácvikov 2020/ 2021
 

(Ak nie je uvedený ferman na jednotlivý týždeň,
tak platí tento pravidelný plán nácvikov.)


  skupina zodpovedný
Pondelok:    
16.00 - 17.00
17.00 - 18.30
5
6
 Čiernik
 Čiernik
Utorok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.00
 
3
2
1A +1B
(len podľa potreby)
zhrávky + kroje
Blahová B.
Blahová B.
Blahová B., Blahová
všetci
Streda:    
15.30 - 16.15
16.15 - 17.15
17.15 - 18.15
17.30 - 19.00
 
4
5
6
(len podľa potreby)
zhrávky
Jurasovová, Blahová
Blahová B., Čiernik
Blahová B., Blahová D. Čiernik
všetci
 
Štvrtok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.30
 
18.30 - 19.30
19.30 - 20.30
3
2
1A + 1B
(len podľa potreby a dohody)
zhrávky + kroje
Ľudová hudba Vienok
Staré vínko
Blahová D.
Blahová D., Jazbecová Tereza
Jazbecová Tereza
všetci
 
Borovský
Blahová D.

 

 
Skupiny: 2020/2021


Skupina 1A
 
  Bilavská Tereza Gunárová Frederika Putšková Dorotka
  Borovská Adriana Halenkovičová Danka Soboličová Ema
  Buociková Laura Halenkovičová Katka Uhnáková Nina
  Čierniková Barbora Komendová Katarína Yungová Terezka
  Franková Tamara Kopčáková Larisa
  Gersichová Kristína Molnárová Ema
 
Skupina 1B
 
  Cingelová Veronika Kodajová Tereza Rybanská Liliana
  Danišková Ema Majerčíková Tereza Sekerková Ema
  Gáťová Lisa Markovská Olívia Stromková Laura
  Horňáčeková Andrea Mikušová Ester Šimková Petra
  Ištóková Tamara Mikušová Hana Václavíková Alena
  Kleiblová Júlia Molnárová Nina
Lazurova Ema
 
Skupina 2
 
  Bilavská Dorota Krekáňová Zuzana Petrechová Hanka
  Čermáková Hana Lanyi Laura Radakovičová Zara
  Danišková Hanka   Rajnohová Natália
    Múčková Tamara Tánczosová Tamara
  Chmelanová Stela Olejárová Lucia Weberová Viktória
  Janeková Ema Ondrisová Hanna
 
Skupina 3
 
  Bónová Aneta Klikáčová Tamara Sekerková Monika
  Čabáková Ema Krajňáková Lara Soboličová Michaela
  Čomorová Ema Kundríková Nina Tamara Strauszová Etela
  Fedelešová Ema Liptáková Katarína Syneková Saška
  Gabrišová Dominika Morongová Dorota Šimová Mila
  Garayova Júlia Morongová Terezka Vencková Zina
  Grófová Mária Palečka Hannah Vencková Zoja
  Horváthová Ivana  
  Kleiblová Olívia Polačeková Viktória
 
Skupina 4
 
  Gáťová Lada Laurincová Stella Vaníčková Marína
  Kosová Miška Marcinčo Teodor Varečka Matúš
  Kosová Nina Raab Tereza Vojtušová Liliana
  Kosturáková Emma Strešková Sabína  
 
Skupina 5
  Báleš Tomáš Gonda Jakub Lukáč Simon
    Gonda Šimon  
  Fekete Daniel Kovalčík Matej Szajevski Adam
  Gašparovič Dávid Krekáň Filip Šimek Samuel
  Goliáš Matej Lichnovský Jakub Vrbatovič Marko
 
Skupina 6
 
  Borovský Matej Ivan Matej Vrbatovič Viktor
    Krnáč Jakub Zajko Patrik
  Follrich Adam Palenkáš Palo Zeman Samo
  Gróf Lukáš   Žofaj Lukáš
  Horák Jakub Varečka Tomáš