Rady pre rodičov, ako sa starať o kroje (platí celoročne)


Nácviky od 6.2. do 16.2.2023

 


Pondelok
6.2.2023
16,00-  17,00 Skupina 5  
17,00-  18,00 Skupina 6


Utorok
7.2.2023





15,30-16,30 Skupina 3 
16,30-17,30 Skupina 2
17,30- 18,30 Skupina 1A + 1B




Streda
8.2.2023




15.30- 16,15  Skupina 4
16,15- 17,15  Skupina 5
17,15- 18,15  Skupina 6




Štvrtok
9.2.2023





Sobota 11.2.



15,30-16,30 Skupina 3 
16,30-17,30 Skupina 2
17,30- 18,30 Skupina 1A + 1B
18,30-19,30 Staré vínko














Nedeľa  12.2.












9,00-12,00 Frajírske
Skupina 2 + 5 + Gonda, Gonda,Krekáň, Goliaš,Kovalčík M. Gašparovič 

14,00-17,00 Detské hry -  mix
Skupina 3 + Mináčová, Rusinková, Illešová, Stulrajterová T.,Bónová, Marchevková, Hrdá, Čabáková, Kleiblová O., Grófová


9,00-12,00 Královničky
Skupina 1A +1B

Krekáňová, Radakovičová,

Vencková  st.  + Krajňáková, Morongová T., Bilavská D., Fedelešová,

14,00 - 17,00  Karička
Skupina 1A +1B + Krekáňová, Radakovičová, Vencková st.

Pondelok
13.2.2023




16,00-  17,00 Skupina 5  
17,00-  18,00 Skupina 6



Utorok
14.2.2023



15,30-16,30 Skupina 3 
16,30-17,30 Skupina 2
17,30- 18,30 Skupina 1A + 1B
 
Streda
15.2.2023




15.30- 16,15  Skupina 4
16,15- 17,15  Skupina 5
17,15- 18,15  Skupina 6



Štvrtok
16.2.2023

 


                        
15,30-16,30 Skupina 3 
16,30-17,30 Skupina 2
17,30- 18,30 Skupina 1A + 1B
18,30-19,30 Staré vínko


  Od 20.2. do 24.2. Jarné prázdniny
Piatok
 
 
Sobota
 
 
Nedeľa
 
 


Plánované vystúpenia :

13.5. 55. výročie súboru

9. - 11. 6. Bratislavský  festival 

18.6. FF Myjava

6. - 10. 7. Festival Mako

30.7.-6.8. Letný tábor Vršatec

                   f

                               

 

 

 



 

 

 

 

Pravidelný plán nácvikov 2022/2023
 

(Ak nie je uvedený ferman na jednotlivý týždeň,
tak platí tento pravidelný plán nácvikov.)


  skupina zodpovedný
Pondelok:    
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
5
6
 Sobolič
 Sobolič
Utorok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.00
 
3
2
1A +1B
(len podľa potreby)
zhrávky + kroje
Stiffelová
Stiffelová
Stiffelová, Blahová D.
všetci
Streda:    
15.30 - 16.15
16.15 - 17.15
17, 15- 18, 15
18.00 - 20,00

 
4
5
6
ľudová hudba a zhrávky
 podľa potreby)
Jurasovová, Blahová D
Blahová B. Sobolič
Sobolič , Stiffelová
Blahová D. Borovský
všetci
 
Štvrtok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.30
 
18.30 - 19.30
3
2
1A + 1B
(len podľa potreby a dohody)
zhrávky + kroje
Staré vínko
Stifelová ,Blahová D.
Stiffelová , Blahová j.
 Blahová J.
všetci
 Blahová J.

 

 
Skupiny: 2022/2023


Skupina 1A
 
  Bilavská Tereza Markovská Olívia Stromková Laura
  Cingelová Veronika Mikušová Ester Šimková Petra
  Halenkovičová Katka Mikušová Hana Uhnáková Nina
  Ištóková Tamara Putšková Dorotka Václavíková Alena
  Majerčíková Tereza Soboličová Ema  
 
Skupina 1B
  Danišková Ema Kosková Natália Olejárová Lucia
  Gáťová Lisa Lanyi Laura Ondrisová Hana
  Horňáčeková Andrea Lazúrová Ema Sekerková Ema
  Chmelanová Stela Tánczosová Tamara
  Kleiblová Júlia Múčková Tamara Weberová Viktória
 
Skupina 2
 
  Bilavská Dorota Hrdá Hana Morongová Terezka
  Bónová Aneta Chmelanová Adela Polačeková Viktória
  Čabáková Ema Kleiblová Olívia Radakovičová Zara
  Čomorová Ema Krajnaková Lara Syneková Saška
  Fedelešová Ema Krekáňová Zuzana Šimová Mila
  Gabrišová Dominika Marchevková Miška Vencková Zina
  Grófová Mária Morongová Dorota  
 
Skupina 3
 
  Gáťová Lada Palečka Hannah Strešková Sabína
  Horváthová Ivana Pastoreková Stela Stulrajterová Simona
  Klikáčová Tamara Podolínska Dorota Vaníčková Justína
  Liptáková Katarína Sekerková Monika Vencková Zoja
  Messinger Nina Strauszová Etela Vojtušová Liliana
 
Skupina 4
  Illešová Lea Mišíková Dorotea  
  Mináčová Adela Stulrajterová Timea  
 
Skupina 5
  Báleš Tomáš Kovalčík Matej Vrbatovič Marko
  Fekete Daniel Szajevski Adam  Litvák Andrej
  Petráš Maroš Varečka Matúš  Németh Adam
 
Skupina 6
 
  Borovský Matej Gonda Šimon Krekáň Filip
  Follrich Adam Gróf Lukáš Palenkáš Palo
  Gašparovič Dávid Horák Jakub Zajko Patrik
  Goliáš Matej Ivan Matej Žofaj Lukáš
  Gonda Jakub Kovalčík Matej