aktuality
 

 

  V roku 2010 sme mali takýto program:
 
Január 19. 1.
Kvalifikačné prehrávky všetkých tanečných skupín súboru
 
Február 16. 2.
Detský karneval v reštaurácii Apolloklubu spojený s Tanečným domčekom

Hostia: P. Plevčík, Orientálne tance, Interklub
  20. 2.
Ples Odborovej organizácie Slovnaftu

Vlčie hrdlo
 
Marec 9. 3.
Nahrávanie playbackov: Liptov, Habura, Turci, Vodníci 2
  13. 3.
Vystúpenie na Veľkej cene Slovenska v jude žiakov

Sokolovňa Bratislava
  23. 3.
Tanečný domček v Apolloklube

Program: Podpoľanie
Lektori: Nikola Šimonová, Miroslav Hanák
  25. 3.
Vystúpenie pre jubilantov Slovnaftu

Apolloklub
  31. 3.
Komorné vystúpenie na lodi Concerto

Bratislava
 
Apríl 13. 4.
Komorné vystúpenie na lodi Adagio

Bratislava
  25. 4.
Vienok a jeho hostia - Jarný program

DK Zrkadlový háj
Hostia: ZUŠ Vrbenského, ĽH Wimmerovci
  29. 4.
Tanečný domček v Apolloklube

Program: Orava
Lektorka: Nikola Šimonová
 
Máj 8. 5.
Míľa pre mamu - vystúpenie ku Dňu matiek

Partizánska lúka
  10. 5.
Deň Európy

Hlavné námestie, Bratislava
  27. 5.
Komorné vystúpenie na lodi Adagio

Bratislava
  29. 5.
Vystúpenie

DK Zrkadlový háj
Hostia: Ekonóm, Vienok, Mexičania
  30. 5.
Deň otvorených dverí; vystúpenie k MDD

Apolloklub, Slovnaft
 
Jún 5. 6.
Vystúpenie na Festivale vodníkov

Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
  23. 6.
Komorné vystúpenie na lodi Rhapsody

Bratislava
  24. 6.
Vystúpenie pre jubilantov Slovnaftu v Apolloklube

  25. 6.
Galaprogram Slávik Slovenska

Slovenský rozhlas
  25. - 27. 6.
Medzinárodný festival detských folklórnych súborov Bratislavy a okolia

  29. 6.
Záverečný tanečný domček v Apolloklube

Lektori: Nikola Šimonová, Miroslav Hanák
 
Júl 13. 7.
Vystúpenie na predstavení "Vychodna Slovak Dancers a hostia"

Hostia: Vychodna Slovak Dancers z Kanady, Vienok, FS Partia, ĽH FS Zemplín z Michaloviec a ďalší
DK Zrkadlový háj
  15. 7.
Vystúpenie pre Jubilantov Slovnaftu v Apolloklube

Deň v Apolle: workshop, tanečný dom, diskotéka, opekačka - spolu so súborom z Kanady
  21. – 30. 7.
Letný tábor

Chvojnica pri Bojniciach, chata Magura
  30. 7.
Komorné vystúpenie na lodi Adagio

Bratislava
 
August 3. 8.
Komorné vystúpenie na lodi Aria

Bratislava
  6. - 8. 8.
Medzinárodný festival slovenského folklóru "Jánošíkov dukát"

Rožnov pod Radhoštem, Česká republika
 
September 12. 9.
Komorné vystúpenie na lodi Adagio

Bratislava
  23. 9.
Vystúpenie pre jubilantov Slovnaftu v Apolloklube

  23. – 27. 9.
Medzinárodný festival "Le Spiagge d´Italia"

Taliansko
  30. 9.
Konkurz do prípravky súboru

 
Október 5. 10.
Mini tanečný domček

Lektorka: Dana Blahová
Tanečný domček v Apolloklube
Program: Horehronie
Lektorka: Stanka Marešová
  26. 10.
Vystúpenie pri príležitosti 20. výročia založenia ZUŠ Vrbenského 1, Bratislava

Nemecký kultúrny dom, Rača
 
November 11. 11.
Mini tanečný domček

Lektorka: Dana Blahová
  25. 11.
Vystúpenie pre jubilantov Slovnaftu v Apolloklube
 
December 4. 12.
Mikuláš v Slovnafte

Vlčie hrdlo, jedáleň
  6. 12.
Vianočný večierok RAJO

Hotel Gate One
  11. 12.
Vianočné trhy

Incheba, Bratislava
  15. 12.
Vianočný koncert ZUŠ Vrbenského 1

Nemecký kultúrny dom, Rača
  16. 12.
Vystúpenie pre jubilantov Slovnaftu v Apolloklube

Tanečný domček v Apolloklube
Program: Vlachiko z Petrovian
Lektori: Nikola Šimonová, Miroslav Kisty
  18. 12.
Vianoce vo Vienku - vianočný večierok v Apolloklube
  19. 12.
Vianočný koncert Betlehemský večný salaš, Svetozár Stračina

Slovenský rozhlas, Bratislava

 

 

Zažili sme v roku:
                2021     2020     2019    
                2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012    
                2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005