|
V roku 2006 sme mali takýto program:
|
|
Január |
3. 1.
Novoročné stretnutie MÚ Ružinov
Program: Lucia, Koledy, Novoročné vinšovanie
|
|
17. 1.
Prehrávky súboru po jednotlivých skupinách. Polročné
hodnotenie nezávislou odbornou porotou z radov absolventov
VŠMU: Lenka Šútorová (FS Ekonóm), Andrea Pitoňáková (ZUŠ
Modra), Andrej Kotlárik (DFS Prvosienka), Etela Nôtová
(ZUŠ Karlova Ves), Lucia Ninčáková (FS Ekonóm), Fero
Morong (VUS Technik), Barbora Skraková (VUS Technik)
|
|
Február |
28. 2.
Staromestské Fašiangy - sprievod mestom a vystúpenie
Hviezdoslavovo námestie
Program: Fašančáre, Pri basičke
|
|
Marec |
10. 3.
Celovečerný program "Po Fašangu ..."
DK Zrkadlový háj
Hostia: TUS Čarovné ostrohy, VUS Technik, DFS Kistiglinc,
ĽH Liek, J. Blaho a jeho svorka
Po skončení programu bol vo vestibule DK "Tanečný domček"
- výuka ľudových tancov pre rodičov s deťmi pod vedením B.
Skrakovej a F. Moronga a na záver bola zábava pri ľudovej
hudbe MUZIČKA pod vedením T. Brunovského.
|
|
30. 3.
Nahrávanie relácie STV "Gombička"
Program: Letečko z Vajnor
|
|
Apríl |
2. 4.
Jarný program
DK Záhorská Bystrica
Program: Letečko, Heliška, Hry, Lubina,
|
|
9. 4.
Veľkonočné stretnutie v Slovnafte spojené s pletením
korbáčov a maľovaním vajíčok
Program: Hry, Lubina
|
|
15. 4.
Veľkonočný program pre verejnosť
Shopping Palace Zlaté piesky
Program: Hry, Hron, Lubina
|
|
Máj |
26. 5.
"Tanečný domček"
DK Zrkadlový háj
Hostia: DFS Vienok, Dragúni, ĽH Kuštárovci a všetci, čo si
chceli s chuťou zatancovať tance z Myjavska a zo Šariša.
Tanečný domček viedli taneční majstri Barbora Skraková a
Fero Morong.
|
|
27. 5.
Garden party nadácie S. Gašparovičovej
Prezidentská záhrada
|
|
Jún |
1. 6.
MDD
Hviezdoslavovo námestie
Program: Lubina, Hron
|
|
2. - 4. 6.
Bratislavský festival detských folklórnych súborov
Program: Lubina, Hron, Bábiky
|
|
23. - 25. 6.
Sústredenie pre účastníkov folklórneho festivalu vo
Východnej
Chtelnica
Program: Vodníci, Kominári, Lubina, Varajkový, Zeleninárky
|
|
27. 6.
Záver školského roka vo Vienku
Záhrada Apolloklubu
|
|
Júl |
12. - 22. 7.
6. ročník detského letného folklórneho tábora
Liptovská Porúbka
|
|
August |
17. - 27. 8.
Zahraničný zájazd na festival Folk Faro
Portugalsko
|
|
28. 8. - 3. 9.
Zahraničný zájazd
Taliansko
|
|
September |
29. 9.
"Dni zelá" - hodinové vystúpenie pri príležitosti osláv
kapusty
Stupava
|
|
30. 9.
Vystúpenie
Partizánska lúka
|
|
Október |
30. 9. - 6. 10.
"Radosť Európy" - celoeurópsky festival umenia
Belehrad
|
|
10. 10.
Kokurz do DFS Vienok
|
|
24. 10.
Vystúpenie pre dôchodcov
Reštaurácia Istropolis
|
|
21. 10.
Vystúpenie pri príležitosti súťaže judistov Slovenska
|
|
November |
9. 11.
Dodatočný konkurz do DFS Vienok
Martinský jarmok
Hviezdoslavovo námestie
Program: Šariš, Varajkový, Koleso
|
|
December |
8. 12.
"Mikuláš" - vystúpenie spolu s FS Ekonóm, po skončení
programu Mikulášska zábava pri ĽH Ekonóm
DK Zrkadlový háj
|
|
9. 12.
Mikuláš v Slovnafte
|
|
13. 12.
Vianočné vystúpenie
Britská ambasáda
|
|
15. 12.
Vystúpenie
Klub Penati, Dúbravka
Program: Koledy
|
|
17. 12.
Vianoce vo Vienku
Tanečný dom Apollo
|
|
19. 12.
Vystúpenie pre Avon
Rybársky cech
Program: Koledy
|
|
21. 12.
Vianočné trhy - hodinový program
Incheba
|