tábory 2006
aktuality
 

 

  V roku 2006 sme mali takýto program:
 
Január 3. 1.
Novoročné stretnutie MÚ Ružinov

Program: Lucia, Koledy, Novoročné vinšovanie
  17. 1.
Prehrávky súboru po jednotlivých skupinách. Polročné hodnotenie nezávislou odbornou porotou z radov absolventov VŠMU: Lenka Šútorová (FS Ekonóm), Andrea Pitoňáková (ZUŠ Modra), Andrej Kotlárik (DFS Prvosienka), Etela Nôtová (ZUŠ Karlova Ves), Lucia Ninčáková (FS Ekonóm), Fero Morong (VUS Technik), Barbora Skraková (VUS Technik)
 
Február 28. 2.
Staromestské Fašiangy - sprievod mestom a vystúpenie

Hviezdoslavovo námestie
Program: Fašančáre, Pri basičke
 
Marec 10. 3.
Celovečerný program "Po Fašangu ..."

DK Zrkadlový háj
Hostia: TUS Čarovné ostrohy, VUS Technik, DFS Kistiglinc, ĽH Liek, J. Blaho a jeho svorka
Po skončení programu bol vo vestibule DK "Tanečný domček" - výuka ľudových tancov pre rodičov s deťmi pod vedením B. Skrakovej a F. Moronga a na záver bola zábava pri ľudovej hudbe MUZIČKA pod vedením T. Brunovského.
  30. 3.
Nahrávanie relácie STV "Gombička"

Program: Letečko z Vajnor
 
Apríl 2. 4.
Jarný program

DK Záhorská Bystrica
Program: Letečko, Heliška, Hry, Lubina,
  9. 4.
Veľkonočné stretnutie v Slovnafte spojené s pletením korbáčov a maľovaním vajíčok

Program: Hry, Lubina
  15. 4.
Veľkonočný program pre verejnosť

Shopping Palace Zlaté piesky
Program: Hry, Hron, Lubina
 
Máj 26. 5.
"Tanečný domček"

DK Zrkadlový háj
Hostia: DFS Vienok, Dragúni, ĽH Kuštárovci a všetci, čo si chceli s chuťou zatancovať tance z Myjavska a zo Šariša. Tanečný domček viedli taneční majstri Barbora Skraková a Fero Morong.
  27. 5.
Garden party nadácie S. Gašparovičovej

Prezidentská záhrada
 
Jún 1. 6.
MDD

Hviezdoslavovo námestie
Program: Lubina, Hron
  2. - 4. 6.
Bratislavský festival detských folklórnych súborov

Program: Lubina, Hron, Bábiky
  23. - 25. 6.
Sústredenie pre účastníkov folklórneho festivalu vo Východnej

Chtelnica
Program: Vodníci, Kominári, Lubina, Varajkový, Zeleninárky
  27. 6.
Záver školského roka vo Vienku

Záhrada Apolloklubu
 
Júl 12. - 22. 7.
6. ročník detského letného folklórneho tábora

Liptovská Porúbka
 
August 17. - 27. 8.
Zahraničný zájazd na festival Folk Faro

Portugalsko
  28. 8. - 3. 9.
Zahraničný zájazd

Taliansko
 
September 29. 9.
"Dni zelá" - hodinové vystúpenie pri príležitosti osláv kapusty

Stupava
  30. 9.
Vystúpenie

Partizánska lúka
 
Október 30. 9. - 6. 10.
"Radosť Európy" - celoeurópsky festival umenia

Belehrad
  10. 10.
Kokurz do DFS Vienok

  24. 10.
Vystúpenie pre dôchodcov

Reštaurácia Istropolis
  21. 10.
Vystúpenie pri príležitosti súťaže judistov Slovenska
 
November 9. 11.
Dodatočný konkurz do DFS Vienok

Martinský jarmok
Hviezdoslavovo námestie
Program: Šariš, Varajkový, Koleso
 
December 8. 12.
"Mikuláš" - vystúpenie spolu s FS Ekonóm, po skončení programu Mikulášska zábava pri ĽH Ekonóm

DK Zrkadlový háj
  9. 12.
Mikuláš v Slovnafte
  13. 12.
Vianočné vystúpenie

Britská ambasáda
  15. 12.
Vystúpenie

Klub Penati, Dúbravka
Program: Koledy
  17. 12.
Vianoce vo Vienku

Tanečný dom Apollo
  19. 12.
Vystúpenie pre Avon

Rybársky cech
Program: Koledy
  21. 12.
Vianočné trhy - hodinový program

Incheba

 

 

Zažili sme v roku:
                2021     2020     2019    
                2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012    
                2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005