aktuality
 

 

  V roku 2011 sme mali takýto program:
 
Január 11. 1.
Vystúpenie pre Štatistický úrad
 
Február 8. 2.
Valné zhromaždenie OZ Vienok
  10. 2.
Prehrávky skupín pred nezávislou porotou

  11. 2.
Detský karneval

Apolloklub Slovnaft
Program: ľudový, moderný a spoločenský tanec; mini tanečný domček pre najmenších; súťaž o najkrajšiu masku, fašiangové občerstvenie.
  12. 2.
Ples

Gymnázium Jura Hronca
 
Marec a 8. 3.
Už sa Fašang kráti

Nemecký kultúrny dom Rača, Barónka
Žiaci tanečného odboru ZUŠ Vrbenského 1, DFS Vienok, žiaci hudobného odboru ZUŠ
Program: Pochovávanie basy
  24. 3.
Vystúpenie jubilanti

  24. 3.
Mini tanečný domček

Program: Čardáš zo Zvolenskej Slatiny, Čardáš z Bidoviec, Vlachiko z Petrovian
 
Apríl a 10. 4.
Vystúpenie na lodi Adagio

Prístav Bratislava
  16. 4.
Bratislava pre všetkých

Hlavné námestie
Program: Koleso, Čardáš, Terchová, Hry
(len vybrané deti v spolupráci so žiakmi zo ZUŠ)
  18. - 19. 4.
Dni UĽUV-u

Obchodná ulica
 
Máj a 1. 5.
Prvomájové oslavy s odborármi Slovnaftu

Brno, Špilberk
  8. 5.
Vystúpenie ku dňu matiek

Vajnory
  14. 5.
Vystúpenie na lodi Adagio

Prístav Bratislava
  19. 5.
Mini tanečný domček pre najmenších
  29. 5.
Deň detí

Apolloklub
 
Jún 4. 6.
Vystúpenie

DK Zrkadlový háj
Program: Vienok a Vienkári
Účinkujúci: DFS Vienok, TS Partia, bývalí členovia súborov Vienok, Gymnik a Lúčnica, Orient Tribal Dance a SkaFander
  17. 6.
Vystúpenie na lodi Adagio

Prístav Bratislava
  23. - 26. 6.
Medzinárodný folklórny festival DFS

Bratislava
  29. 5.
Mini tanečný domček

Apolloklub
 
Júl 2. - 9. 7.
V° International Festival for Folklore and Contemporary arts "Le spiagge d’Italia"

Taliansko
  29. 7. - 7. 8.
Letný tábor

Skalica, Zlatnícka dolina
 
August 29. 7. - 7. 8.
Letný tábor

Skalica, Zlatnícka dolina
  13. 8.
Vystúpenie na lodi Aria

Prístav Bratislava
 
September 3. - 4. 9.
Dni Majstrov UĽUV-u

  6. 9.
Zápis do súboru
  13. 9.
Vystúpenie na lodi Adagio

Prístav Bratislava
  24. 9.
Vystúpenie na Račianskom vinobraní spolu so ZUŠ Vrbenského 1

Knižková dolina
  27. a 29. 9.
Konkurz do prípravky súboru
 
október 23. 10.
Vystúpenie na lodi Adagio

Prístav Bratislava
 
November 8. 11.
Tanečný domček

Apolloklub
Lektorka: Veronika Miščíková
Program: Krucená a Polka z Raslavíc
 
December 1. 12.
Vystúpenie na vianočnom večierku firmy Orange

Hotel Albrecht
  6. 12.
Mikulášsky Mini tanečný domček

Lektorka: Dana Blahová
  10. 12.
Mikuláš v Slovnafte

Vlčie hrdlo, jedáleň Slovgast
  11. 12.
Vystúpenie na vianočných trhoch v Rači spolu so ZUŠ Vrbenského 1
  13. 12.
Koledníci

Siemens, Kramáre, Stromová ulica
  14. 12.
Vianočný program spolu so ZUŠ Vrbenského 1, rozlúčka so starými členmi

Nemecký kultúrny dom, Rača
  15. 12.
Jubilanti - vianočný program

Apolloklub
  16. 12.
Vystúpenie na Vianočných trhoch

Hviezdoslavovo námestie
  16. 12.
Vianočný program

Národná rada SR, Župné námestie
  17. 12.
Vystúpenie na Vianočných trhoch

Eurovea
  17. 12.
Vianoce vo Vienku - spoločné posedenie pri stromčeku a kapustnici

  20. 12.
Vianočný tanečný domček - opakovanie najobľúbenejších tancov

Lektorka: Barbora Blahová

 

 

Zažili sme v roku:
                2021     2020     2019    
                2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012    
                2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005