aktuality
 

 

  V roku 2012 sme mali takýto program:
 
Január 12. 1.
Mini domček

Sála Vienok
Lektorka: Dana Blahová
  26. 1.
Tanečný domček

Program: Cigánsky hiphop, Myjavský swing
TS CreaDance
Lektor: Laco Cmorej
 
Február 8. 2.
Valné zhromaždenie OZ Vienok
  11. 2.
Ples Slovnaftu

Slovnaft, Vlčie hrdlo, jedáleň
Program: Turci, Hron, Varajkový
  15. 2.
Fašiangový program

Nemecký kultúrny dom, Rača
Program: Koleso, Varajkový, Fašančáre
  16. 2.
Karneval vo Vienku

Program: Mini domček pre najmenších spojený s karnevalom
Lektorky: Dana Blahová, Veronika Miščíková
Karneval prebiehal v priestoroch sály súboru pre všetkých záujemcov, deti si mohli požičať masku, dostali fašiangové občerstvenie a malé darčeky v rámci tanečných súťaží.
 
Marec 15. 3.
Jubilanti

Apolloklub Slovnaft
Program: Hron, Varajkový
  31. 3.
Vienok a jeho hostia

DK Zrkadlový háj
Hosť programu: TS CreaDance
Program spojený s Tanečným domčekom.
Lektori: Ladislav Cmorej, Simona Machovičová, Dávid Schimmer - TS CreaDance (finalista súťaže Československo má talent), téma: Michael Jackson - Thriller
 
Máj 4. - 11. 5.
Medzinárodný tanečný festival "Barvinkove kruzhalo"

Vinnytsia, Ukrajina
Vienok zaujal svojim temperamentným programom v silnej konkurencii zúčastnených krajín, ako boli Čína, Poľsko, Srbsko, Izrael.
  13. 5.
Deň matiek Vajnory - program venovaný MČ Vajnory

 
Jún 2. 6.
MDD v Slovnafte

Vienok vystúpil pri píležitosti MDD pre všetkých účastníkov v areáli ihriska. Zúčastnené deti si mohli prezrieť krásne kroje, odfotiť sa v nich. Dozvedeli sa o práci v súbore a o termíne konkurzu.
  7. 6.
Jubilanti

Slovnaft Apolloklub
Program: Habura
  17. 6.
Medzinárodný folklórny festival Myjava

Program: Kominári
Vienok účinkoval v detskom programe „Tanečný domček“, jeho autorkou bola Dana Blahová, umelecká vedúca a manager súboru. Program bol hodnotený ako jeden z najlepších na festivale.
  21. - 24. 6.
MFDFS Bratislava

Program: Habura
Sprievod mestom.
Program: Kominári, Hry, Bábiky, Gvadanyi
  27. 6.
Mini tanečný domček

Apolloklub Slovnaft
Mini tanečný domček spojený so záverom školského roka.
Lektorky: Dana Blahová, Veronika Miščíková
  28. 6.
Záver školského roka

Apolloklub Slovnaft
Prezentácia práce v súbore pre všetkých rodičov a priateľov súboru a hodnotenie detí formou vysvedčení.
 
Júl 12. 7.
Jubilanti

Apolloklub Slovnaft
 
August 18. - 26. 8.
Letný tábor

Lom nad Rimavicou
 
September 15. 9.
Račianske vinobranie

Vystúpenie v rámci otváracieho ceremoniálu vinobrania za prítomnosti prezidenta republiky a starostu Rače.
  20. 9.
Vystúpenie pre jubilantov

Apolloklub Slovnaft
  23. 9.
Obnovené predstavenie opery Eugena Suchoňa Krútňava - spoluúčinkovanie DFS Vienok s operou SND
  27. 9.
Konkurz do súboru
 
November 3. 11.
Obnovené predstavenie opery Eugena Suchoňa Krútňava - spoluúčinkovanie DFS Vienok s operou SND
  15. 11.
Jubilanti

Apolloklub Slovnaft
 
December 2. 12.
Predvianočný program s DFS Kobylka

Istracentrum, Devínska Nová Ves
Program: Lucia, Habura, Hron, Varajkový, Koledy
  6. 12.
Mikuláš vo Vienku

Mikulášsky Mini tanečný domček pre najmenších
  9. 12.
Vianočné trhy Rača

Program: Lucia, Koledy, Varajkový, Hron
  10. 12.
Vianočný program pre Orange

Reštaurácia Schoppa, Koliba
Program: Koledy 2, Grúň
  12. 12.
Vianočný program ZUŠ Vrbenského

Nemecký kultúrny dom, Rača
Program: Lucia
  14. 12.
Vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí

Program: Lucia, Koledy 1, Hron, Varajkový
  15. 12.
Mikuláš v Slovnafte

Slovnaft, Vlčie hrdlo, jedáleň
Program: Hron, Koledy 2, Grúň
  19. 12.
Vianočné vystúpenie pre dôchodcov Slovnaftu

Slovnaft, Vlčie hrdlo, jedáleň
  20. 12.
Vianočný tanečný domček

Program: Koledy 1, Hron, Koledy 2, Grúň
  21. 12.
Vianoce vo Vienku - spoločenské posedenie pri stromčeku

 

 

Zažili sme v roku:
                2021     2020     2019    
                2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012    
                2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005