|
V roku 2017 sme mali takýto program:
|
|
Január |
13. 1.
Novoročné stretnutie zamestnancov štatistického úradu
DK Vajnorská, Bratislava
Program : Tance z Lubiny, Koleso, Telgártske kolesá, Šťastia zdravia
|
|
28. a 29. 1.
Sústredenie súboru
Univerzálny dom tanca, Bratislava
Program: V Sliačoch na záhumní, Fašančáre,
Jak Skaličané k trdelníku došli, Na grúni
|
|
Február |
4. 2.
Ples
Doprastav, Bratislava
Program: Lubina , Liptov, Na grúni
|
|
10. 2.
Fašiangy Turice
Nemecký kultúrny dom Rača
karneval detí a rodičov súboru Vienok
Program: Fašančáre , V Sliačoch na záhumní, Koleso, Tance masiek,
Súťaž o najlepšiu masku, Súťaž v skoku na „fišpank“,
Tanečná škola v rytme „Merengue“, kúzelník
|
|
16. 2.
Valné zhromaždenie OZ Vienok
Univerzálny dom tanca, Bratislava
|
|
Marec |
16. 3.
Krst knihy pre firmu Dekra
Hotel Premium, Bratislava
Program: Heliška, Liptov
|
|
24. 3.
Večer autentického folklóru - Skalica
DK Zrkadlový háj, Bratislava
karneval detí a rodičov súboru Vienok
Program: „ Jak Skaličané k trdelníku došli „
V programe ďalej účinkovali: FS Skaličan, ĽH Skaličan, Seniori Skaličan,
Márinka Marťanová, Anton Pavčo, Helena Jurasovová, Ženský zbor Harmónia,
Alžbeta Michalovičová, Anton Dinka st., Miroslav Buzrla
|
|
25. 3.
„Vrť sa dievča“ – súťaž DFS Bratislavského kraja
DK Zrkadlový háj
Program: „ Jak Skaličané k trdelníku došli „
Vienok vystúpil nesúťažne, súťažili DFS Magdalénka z Modry, DFS Prvosienka,
DFS Čunovský kŕdel, DFS Čečinka
|
|
Máj |
6. 5.
Račianske hody
Amfiteáter, Knižkova dolina, Rača
Program: Heliška, Liptov
|
|
25. 5. - 28. 5.
Festival „Praha srdce národov“
|
|
Jún |
9. 6. - 11. 6.
Medzinárodný festival Bratislava
|
|
9. 6.
Výchovný koncert pre školy
Nemecký kultúrny dom Rača
Program: LUBINA
Sprievod mestom a vystúpenie na Hlavnom námestí v Bratislave
Program: V Sliačoch na záhumní
|
|
10. 6.
Vstúpenie v obci ZÁVOD
Program: Koleso, Varajkový, Ditiská z Habury
Spoločenský večer účastníkov festivalu
Nemecký kultúrny dom Rača
|
|
11. 6.
Galaprogram festivalu
Hlavné námestie Bratislava
Program: Tance z Lubiny
|
|
15. - 18. 6.
Festival Kunovské léto
|
|
21. 6.
Vystúpenie pre jubilantov z Rače
Nemecký kultúrny dom Rača
Program: Koleso, Varajkový, Ditiská z Habury
|
|
23. 6.
„Hraj a tancuj“ - Juniáles s detským folklórnym súborom Vienok
DK Zrkadlový háj Bratislava
V programe účinkovali DFS Vienok, ĽH Vienok, ĽH pod vedením Petra Petráša,
Staré vínko
|
|
28. 6.
Otvorená hodina pre deti a rodičov detí zo skupín 4, 5
Univerzálny dom tanca
|
|
August |
19. 8. - 27. 8.
Letný tábor
Prašník
|
|
September |
8. 9.
Ceremoniál udeľovania cien BIB 2017
Historická budova SND, Bratislava
Program: Heliška, Hry
|
|
26. 9. a 27. 9.
Konkurz do súboru
Univerzálny dom tanca
|
|
Október |
14. 10. a 15. 10.
nahrávanie nového CD „Záhorácke pjesničky“
Cobrasound štúdio Rusovce
|
|
December |
3. 12.
Vienok a jeho hostia
vianočný program s detským folklórnym súborom Vienok a hosťami
v programe účinkovali: DFS Vienok, ľudová hudba Vienok,
Základná umelecká škola Svätý Jur, Staré vínko a iní
|
|
9. 12.
sústredenie
Univerzálny dom tanca
Program: Grúň, Liptov, Terchová, Trenčín, Remeselníci, Danaj
|
|
10. 12.
Advent Rusovce SLUK – záhrada
Program: Koledy, Koleso , Kominári, Lucia
|
|
10. 12.
nahrávanie nového CD „Záhorácke pjesničky“
Cobrasound štúdio Rusovce
|
|
15. 12.
Vianočný večierok pre Poštovú banku
Hotel CROWNE Plaza - Bratislava
Program: Koledy
|
|
16. 12.
sústredenie
Univerzálny dom tanca
Program: Zamutov, Okolo Kálnice, Ditiská z Habury, Danaj
|
|
20. 12.
Otvorená hodina pre deti a rodičov detí zo skupiny 4
Univerzálny dom tanca
|