Rady pre rodičov, ako sa starať o kroje (platí celoročne)
  Nácviky od 15.4. do 25.4.2024


 
Pondelok
15.4. 2024







16,00- 17,00 Skupina 5
16,30- 17,30 Skupina 6 

chlapci vrátia kroje





Utorok 16.4.2024





15,30-16,30 Skupina  3
16,30 -17,30 Skupina 2
17,30 -18,30 Skupina 1

dievčatá vrátia kroje

   
Streda 17.4.2024



15,30-  16,15 Skupina 4
16,30 - 18,00 Skupina 5  +  6
18,15 - 19,15 LH Vienok po dohode s Rasťom
chlapci vrátia kroje


Štvrtok
18. 4.024




15,30 -16,30 Skupina 3
16,30 -17,30 Skupina 2
17,30 -18,30 Skupina 1

dievčatá vrátia kroje

18,30- 19,30 Staré vínko
Pondelok
22.4.2024

16,00- 17,00 Skupina 5
16,30- 17,30 Skupina 6 

Utorok
23.4.2024




15,30-16,30 skupina 3 
16,30-17,30 Skupina  2
17,30 -18,30 Skupina 1


 
Streda
24.4.2024





15,30-  16,15 Skupina 4
16,15 - 17,15 Skupina 5
17,15 - 18,15 Skupina 6 
18,15 - 19,15 Ludová hudba Vienok
po dohode s Rasťom
Švrtok
25.4.2024





15,30 -16,30 Skupina 3
16,30 -17,30 Skupina 2
17,30 -18,30 Skupina 1
18, 30- 19.30 Staré vínko






   
 

Prosím nahlásiť mailom , kto nemôže vystupovať 4.5. na Hodoch v Rači  !





 









 



   



 


 
 

 
 


Plánované akcie a vystúpenia :

4. mája Hody Rača

31.5.- 2.6. Poprad Festival krojovaných bábik výber 30 detí

6. - 9. júna Bratislavský festival

15. júna Záverečný celosúborový program Nemecký dom

1.7.-7.7. Primorsko - Bulharsko

27.7.- 4.8. Letný tábor

 

 

 



 

 

 

 

Pravidelný plán nácvikov 2023/2024
 

(Ak nie je uvedený ferman na jednotlivý týždeň,
tak platí tento pravidelný plán nácvikov.)


  skupina zodpovedný
Pondelok:    
16.00 - 17.00
16,30 - 17,30
5
6
 Sobolič
 Sobolič
Utorok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.00
 
3
2
1A +1B
(len podľa potreby)
zhrávky + kroje
Bodnárová
Bodnárová
Bodnárová, Blahová D.
všetci
Streda:    
15.30 - 16.15
16.15 - 17.15
17, 15- 18, 15
18.00 - 20,00

 
4
5
6
 zhrávky
 podľa potreby)
Jurasovová, Blahová D
 Sobolič
 Sobolič

všetci
 
Štvrtok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.30
 
18.30 - 19.30
3
2
1A + 1B
(len podľa potreby a dohody)
zhrávky + kroje
Staré vínko
Blahová D. Blahová j.
 Blahová J.

všetci
 
Blahová J.

 

 
Skupiny: 2023/2024


Skupina 1A
 
  Cingelová Veronika Danišková Ema Gáťová Lisa
  Horňáčeková Andrea Chmelanová Stela Ištóková Tamara
  Kleiblová Júlia Kosková Natália Lanyi Laura
  Lazúrová Ema Majerčíková Tereza Markovská Olívia
  Mikušová Ester Mikušová Hana Ondrisová Hana
  Sekerková Ema Soboličová Ema Stromková Laura
  Šimková Petra Tánczosová Tamara Václavíková Alena
 
Skupina 1B
  Bilavská Dorota Čomorová Ema Krekáňová Zuzana
  Morongová Dorota Múčková Tamara Olejárová Lucia
  Radakovičová Zara Šimová Mila Vencková Zina
  Weberová Viktória
 
Skupina 2
 
  Bónová Aneta Čabáková Ema Fedelešová Ema
  Gabrišová Dominika Grófová Mária Horváthová Ivana
    Chmelanová Adela Kleiblová Olívia
  Klikáčová Tamara Krajňáková Lara Liptáková Katarína
  Morongová Terezka Palečka Hannah Polačeková Viktória
  Rebollo Elena Sekerková Monika Strauszová Etela
  Syneková Saška Vencková Zoja
 
Skupina 3
 
  Mináčová Adela Bučeková Barbara Gáťová Lada
  Illešová Lea Kevická Petra  
  Mišíková Dorotea Pastoreková Stela Podolínska Dorota
  Rusinková Tereza Ryšavá Júlia Strešková Sabína
  Stulrajterová Timea Vaníčková Justína Vojtušová Liliana
Dobrá Veronika
Ďurišová Hanka
Roháčková Monika
  Žitná Michaela    
 
Skupina 4
 Beňuška Hana Belko Adam Borková Karin Gabriš Tomáš
Pozdechová Lujza
Zatkalíková Natália
Ďubjaková Rebeka
Bulková Lujza
Szabová Zuzana  Kolaričová Timea Búšiková Elena
Petríková Adéla
Horváthová Janka
 
Skupina 5
  Fekete Daniel Kovalčík Jonáš Litvák Andrej
  Németh Adam Petráš Maroš Strausz Robin
  Szajevski Adam Varečka Matúš
Skurka Juraj
Vrbatovič Marko
Mišík Jakub
 
Skupina 6
 
  Báleš Tomáš Gašparovič Dávid Goliáš Matej
  Gonda Jakub Gonda Šimon Gróf Lukáš
  Ivan Matej Kovalčík Matej Krekáň Filip
  Palenkáš Palo Zajko Patrik