Rady pre rodičov, ako sa starať o kroje (platí celoročne)
  Nácviky od 19.2. do 29.2.2024


 
Pondelok
19.2. 2024




16,00- 17,00 Skupina 5
16,30- 17,30 Skupina 6 



Utorok
20.2.2024




15,30-16,30 Skupina  3
16,30-17,30 Skupina  2
17,30 -18,30 Skupina 1

   
Streda
21.2.2024


15,30-  16,15 Skupina 4
16,15 - 17,15 Skupina 5
17,15 - 18,15 Skupina 6 
18,15 - 19,15 Ľudová hudba Vienok

Štvrtok
22.2. 2024



15,30 -16,30 Skupina  3
16,30 -17,30 Skupina 2
17,30 -18,30 Skupina 1
18,30- 19,30 Staré vínko





Pondelok
26.2.2024


16,00- 17,00 Skupina 5
16,30- 17,30 Skupina 6
 
Utorok
27.2.2024








15,30-16.30 skupina 3  + Heliška len dievčatá podľa zoznamu
16,30-17,30 Skupina  2 + Lubina
len dievčatá podľa zoznamu
17,30 -18,30 Skupina 1 + Koleso
podľa zoznamu 


Streda
28.2.2024






15,30-  16,15 Skupina 4
16,15 - 17,15 Skupina 5
17,15 - 18,15 Skupina 6 +Liptov aj dievčatá podľa zoznamu 
18,15 - 19,15 Ludová hudba Vienok


 

Švrtok
29. 2. 2024





15,30 -16,30 Skupina 3 + Heliška podľa zoznamu aj chlapci
16,30 -17,30 Skupina 2 + Lubina podľa zoznamu aj chlapci
17,30 -18,30 Skupina 1 + KOleso podľa zoznamu
18,30- 19,30 Staré vínko
















 












 









 



   



 


 
 

 
 


Plánované akcie a vystúpenia :

15.3. 2024 Výchovný koncert Nemecký dom pre ZŠ HUbeného

22.3.2024 Výchovný koncert ZŠ Tbiliská

12.4. 2024 Výchovný koncert ZŠ Nevädzová

4. mája Hody Rača

6. - 9. júna Bratislavský festival

15. júna Záverečný celosúborový program Nemecký dom

1.7.-7.7. Primorsko - Bulharsko

27.7.- 4.8. Letný tábor

 

 

 



 

 

 

 

Pravidelný plán nácvikov 2023/2024
 

(Ak nie je uvedený ferman na jednotlivý týždeň,
tak platí tento pravidelný plán nácvikov.)


  skupina zodpovedný
Pondelok:    
16.00 - 17.00
16,30 - 17,30
5
6
 Sobolič
 Sobolič
Utorok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.00
 
3
2
1A +1B
(len podľa potreby)
zhrávky + kroje
Bodnárová
Bodnárová
Bodnárová, Blahová D.
všetci
Streda:    
15.30 - 16.15
16.15 - 17.15
17, 15- 18, 15
18.00 - 20,00

 
4
5
6
 zhrávky
 podľa potreby)
Jurasovová, Blahová D
 Sobolič
 Sobolič

všetci
 
Štvrtok:    
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
17.00 - 19.30
 
18.30 - 19.30
3
2
1A + 1B
(len podľa potreby a dohody)
zhrávky + kroje
Staré vínko
Blahová D. Blahová j.
 Blahová J.

všetci
 
Blahová J.

 

 
Skupiny: 2023/2024


Skupina 1A
 
  Cingelová Veronika Danišková Ema Gáťová Lisa
  Horňáčeková Andrea Chmelanová Stela Ištóková Tamara
  Kleiblová Júlia Kosková Natália Lanyi Laura
  Lazúrová Ema Majerčíková Tereza Markovská Olívia
  Mikušová Ester Mikušová Hana Ondrisová Hana
  Sekerková Ema Soboličová Ema Stromková Laura
  Šimková Petra Tánczosová Tamara Václavíková Alena
 
Skupina 1B
  Bilavská Dorota Čomorová Ema Krekáňová Zuzana
  Morongová Dorota Múčková Tamara Olejárová Lucia
  Radakovičová Zara Šimová Mila Vencková Zina
  Weberová Viktória
 
Skupina 2
 
  Bónová Aneta Čabáková Ema Fedelešová Ema
  Gabrišová Dominika Grófová Mária Horváthová Ivana
    Chmelanová Adela Kleiblová Olívia
  Klikáčová Tamara Krajňáková Lara Liptáková Katarína
  Morongová Terezka Palečka Hannah Polačeková Viktória
  Rebollo Elena Sekerková Monika Strauszová Etela
  Syneková Saška Vencková Zoja
 
Skupina 3
 
  Mináčová Adela Bučeková Barbara Gáťová Lada
  Illešová Lea Kevická Petra  
  Mišíková Dorotea Pastoreková Stela Podolínska Dorota
  Rusinková Tereza Ryšavá Júlia Strešková Sabína
  Stulrajterová Timea Vaníčková Justína Vojtušová Liliana
Dobrá Veronika
Ďurišová Hanka
Roháčková Monika
  Žitná Michaela    
 
Skupina 4
 Beňuška Hana Belko Adam Borková Karin Gabriš Tomáš
Pozdechová Lujza
Zatkalíková Natália
Ďubjaková Rebeka
Bulková Lujza
Szabová Zuzana  Kolaričová Timea Búšiková Elena
Petríková Adéla
Palíková Zuzana
Horváthová Janka
 
Skupina 5
  Fekete Daniel Kovalčík Jonáš Litvák Andrej
  Németh Adam Petráš Maroš Strausz Robin
  Szajevski Adam Varečka Matúš
Skurka Juraj
Vrbatovič Marko
Mišík Jakub
 
Skupina 6
 
  Báleš Tomáš Gašparovič Dávid Goliáš Matej
  Gonda Jakub Gonda Šimon Gróf Lukáš
  Ivan Matej Kovalčík Matej Krekáň Filip
  Palenkáš Palo Zajko Patrik