|
V roku 2015 sme mali takýto program:
|
|
Január |
31. 1.
Majstrovstvá Slovenska v latinskoamerických tancoch
Senec
Program: Tance z Lubiny
|
|
Február |
6. 2.
Detský karneval v Rači - organizátor OZ Spolu za
športom a kultúrou v spolupráci s Mestskou časťou Rača
Nemecký kultúrny dom
Program: Tance z Lubiny, V Sliačoch na záhumní
|
|
7. 2.
Záhorácky ples
Hotel Bonbón
Program: Predtancovanie Polka a Valčík
|
|
12. 2.
Valné zhromaždenie OZ Vienok
|
|
Marec |
29. 3.
Puzzle Kids
Elledanse Bratislava
Program: Heliška, Tance z Lubiny
|
|
Apríl |
6. 4.
Veľkonočný pondelok
Aupark Bratislava
Program: Telgártske kolesá, Tance z Lubiny
|
|
16. 4.
Spomienka na pani Ľubu Pavlovičovú-Bakovú
Živena Bratislava
Program: Tance z Lubiny
|
|
Máj |
2. 5.
Račianske hody
Pred Nemeckým kultúrnym domom v Rači
Program: Tance z Lubiny, Telgártske kolesá
|
|
17. 5.
Sústredenie súboru – príprava na program 30. 5. 2015
Univerzálny dom tanca Bratislava
|
|
29. 5.
Slávnostné otvorenie predajne
Decathlon Pharos Bratislava
Program: Telgártsky čardáš, Góralski
|
|
30. 5.
"Vienok a jeho kamaráti"
DK Zrkadlový háj Bratislava
Hostia programu: FS Družba, Junior III Uni-Dance a
študenti tanečnej katedry VŠMU
|
|
Jún |
4. 6.
Výchovné koncerty pre I. a II. stupeň ZŠ
ZŠ Lachova Bratislava
|
|
9. 6.
Výchovný koncert pre I. stupeň ZŠ
ZŠ Novohradská
|
|
11. - 14. 6.
MFDFS Bratislava
|
|
11. 6.
Otvorenie festivalu
Hotel Plus
Program: Góralski, Čardáš z Telgártu
|
|
12. 6.
Sprievod mestom a vystúpenie na Hlavnom námestí
Program: Frajírske pjesničky, Čardáš z Telgártu
|
|
13. 6.
Galaprogram festivalu na Hlavnom námestí
Program: Na prvom slnku, Ditiská z Habury
|
|
18. 6.
Výchovný koncert pre MŠ
MŠ Iljušinova
|
|
25. 6.
Výchovný koncert pre MŠ
Agrofert Petržalka Bratislava
Program: Telgártské kolesá a Čardáš
|
|
Júl |
4. - 5. 7.
FF Východná – Program detských súborov
Program: Vodníci - Topielci - Vizimanók, Jak Skaličané k
trdelníku došli
|
|
8. - 13. 7.
County Wandering Festival
Maďarsko
|
|
August |
1. - 10. 8.
Letný tanečný tábor pre 70 detí
Huty – Orava
|
|
9. 8.
Podroháčske folklórne slávnosti
Program: Prešporskí kominári, Jak Skaličané k trdelníku
došli
|
|
19. - 23. 8.
Adriatica Folk Fest Crikvenica
Chorvátsko
|
|
September |
28. - 29. 9.
Konkurz do súboru
|
|
November |
8. 11.
Vystúpenie
DK Zrkadlový háj
Program: "Vienok – niečo končí a niečo začína" Hostia
programu: ĽH FS Kopa, FS Živel, Rodičia - Vienkári
|
|
28. 11.
Mikulášsky večierok
Komerční banka Bratislava - Loď Café
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, Lucia
|
|
December |
5. 12.
Program pre deti zahraničných Slovákov
Dom kultúry Stromová 18
Program : Lucia, Koledy 1, Šťastia-zdravia, Na grúni, V
Sliačoch na záhumní, Ditiská z Habury, Lubina
|
|
6. 12.
Vianočné trhy
Modra
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, V Sliačoch na záhumní,
Lucia
|
|
10. 12.
Vianočný večierok
Farmaceutická fakulta UK
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, Lucia
|
|
13. 12.
Vianočné trhy
Senec
Program: Lucia, Koledy, Šťastia-zdravia, Na grúni, V
Sliačoch na záhumní, Ditiská z Habury, Tance z Lubiny,
Koleso
|
|
19. 12.
Vianočný program s OĽUN-om
Slovenský rozhlas Bratislava
Program: Koledy
|
|
20. 12.
Vianoce vo Vienku
Uiverzálny dom tanca Bratislava
|
|
21. 12.
Vianočný program
Aupark Bratislava
Program: Koledy, Šťastia-zdravia, Lucia
|